top of page

Атласи зоряного неба

Атлас містить дані про зоряне небо, розташування на ньому окремих сузірїв,особливості руху Місяця і планет, рух штучних супутників Землі та орбітальних станцій. В посібнику дані рекомендації щодо проведення спостережень поверхні Місяця, змінних зір, комет і метеорних потоків. Містить інформацію про типи стаціонарних та змінних зір,про зоряні скупчення, туманності і галактики, про планети Сонячної системи.

 

Історичні атласи зоряного неба
 
 
 



 

Сучасні атласи зоряного неба
Beginners Star atlas
Атлас призначений для початківців любителів астрономії, оглядів неба в бінокль і невеликий телескоп, а також для широкоугольной астрофотографії. До атласу додається каталог туманних об'єктів. Він спеціально оптимізований для друку на зворотному боці кожної карти атласу.
Taki's Star Atlas
Безкоштовний PDF-Атлас Зоряного Неба від японского любителя астрономії. Нанесені зірки до 6.50 зоряної величини.
 
The Mag-7 Star Atlas Project
Атлас включає в себе 20 карт, на яких нанесені зірки до 7,25 зоряної величини (входять і  подвійні зірки, на картах вказані горизонтальною полосою), а також 550 туманностей, галактик и зоряних скупчень. Є черно-біля і кольорова версії карт. Автор - Andrew L. Johnson
Поисковый Атлас звездного неба Ивана Мхитарова
Призначений для любителів астрономії, що цікавляться спостереженням туманних об'єктів. Атлас складається з 315 карт формату А4, що покривають область неба від +90 ° до -55 ° по відміні. Оскільки атлас призначений для пошуку слабких діпскай-об'єктів, на ньому не позначені назви, фігури і межі сузір'їв, а також імена яскравих зірок (на небі вони не намальовані).

© 2023 by Nature Org. Proudly created with Wix.com

bottom of page